про салон контакти

Раді бачити вас на сайті антикварного салону «Шедевр»!

У всі часи одним із мірил заможності Людини була його особиста колекція антикварних витворів мистецтва. Вміння розуміти предмети старовини, бути поціновувачем прекрасного, завжди вважалося показником витонченого смаку і аристократизму, основною ознакою приналежності до світової еліти.

Саме тому більшість найбагатших бізнесменів є колекціонерами, адже найкраща візитка бізнесмена - його особиста колекція. Уявіть, наскільки солідно буде виглядати ваш презент діловому партнеру у вигляді каталогу, що ілюструє шедеври вашого особистого зібрання! Це не тільки переконливо доводить вашу фінансову спроможність, а й автоматично робить вас членом всесвітнього елітарного співтовариства, з витікаючими звідси безмежними можливостями! Крім того, для кожного з нас приходить час подумати про те, що ми залишимо дітям. Сімейна колекція стане не тільки духовним багатством і доброю пам'яттю про бабусь і дідусів, а й стабільним капіталом ваших дітей.

На Заході предмети мистецтва є об'єктом інвестицій. Так, наприклад, малюнок Вінсента ван Гога «Будиночок у Сан-Марі», придбаний в 1978 році за 225 500 у.о., до 1989 року зріс у ціні до 2310000 у.о. (тобто в 10 разів), а картина Клода Моне «Руанський собор. Портал », що коштувала в 1985 році 4750 у.о., в 1987 році оцінювалася в 1700000 у.о., а в 2000 році була продана за 15 млн у.о. (дорожче в 3000 раз)! Ринок творів мистецтва в Європі і США надзвичайно об'ємний, його оборот складає десятки мільярдів доларів. Щось подібне відбувається в Росії. І, незважаючи на наше традиційне відставання на 3 - 5 років, ця тенденція спостерігається і в Україні.

На думку авторитетних експертів, протягом найближчих двох-трьох років на ринку антикваріату нас чекає справжня цінова революція, яка означає десятикратне зростання цін по ряду позицій. І вигравати на антикварному ринку буде не той, хто вкладе десять тисяч доларів в "посередні" речі, а вклав мільйони в дійсно унікальні твори, які ростуть в ціні безперервно. Інвестиції в антикваріат, крім престижу, приносять і відчутний прибуток. Головний секрет - знати, у що інвестувати. А для цього обирайте кращих експертів, і ваша старість буде забезпечена!

Працюючи з нами безпосередньо, ви обминете часто недобросовісних посередників, що приносять твори мистецтва для продажу до вас в офіс або в банк.

Важко уявити собі більш оригінальний подарунок, який ви піднесете дружині, шефові, діловому партнеру, ніж витвір мистецтва. Ви можете бути абсолютно впевнені в виключності свого дарунку - адже кожен предмет існує в єдиному екземплярі. Суспільна свідомість змінилася: якщо раніше вважалося престижним піднести ключі від «Мерседеса», то зараз більше враження справить полотно художника XVII століття, рідкісна ікона або старовинна срібна ваза.

Відомий американський психолог Абрам Маслоу, описав і схематизував проблеми потреби особистості, у своїй знаменитій «піраміді Маслоу» показав, що вищими потребами людини є самовираження, шана, повага і престиж, що й досягається дорученням до захопливого процесу колекціонування. Саме індивідуальне колекціонування і є засобом самовираження особистості.

Володіння витворами мистецтва дає шану і піднімає ваш престиж більше, ніж будь-який «Мерседес». Однакових «Мерседесів» - тисячі, а твір Мистецтва - унікальний.

Купуйте антикваріат і процвітайте!

Засновник салону, глава Гільдії антикварів України
Ігор Понамарчук
інтер'єр салону
Партнери
ми пишаємося співпрацею з нашими друзями та партнерськими організаціями
Відібрані предмети
Ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання стосовно відібраних лотів, телефонуйте
(044) 279-56-91
(044) 279-56-91